TUGANA - Şirket Profili

Super User tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Tugana

Tugana -Hakkımızda

Merhabalar,

Mimar Sinan, önündeki kağıda proje çizmeden önce, bir şehrin geleceğini görünüşünü değiştirecek olmanın heyecanını yaşıyordu. Gelecek nesillerin nasıl bir dünyada nefes alacaklarını, yürürken ve yaşarken ne görürlerse mutlu olacaklarını, hangi bina ve yapılara girmekten gurur ve huzur duyacaklarını hayal ediyordu. Bu yüzden eserleri yüzyıllardır ayakta....

Bizlerde her proje başlangıcında, her imalat programında kullanıcıya en iyi hizmeti veren makinayı nasıl imal ederizin hayalini kurup, sonrasında projenin her kısmında, üretimin her prosesinde bu hayalin gerçeğe dönüşmesi için heyecanla çalışmaktayız. Daima en iyisini yapmanın çaba ve gayretinde bulunduk.

Zaman içerinde bu heyecan, sizlerin bizlere gösterdiği teveccüh ve ilgi ile hergün kendisini yenileyerek, kullanıcılara en iyi, kaliteli ve kullanışlı makinalar vermemize neden oldu. Mevcut piyasa şartlarında makinalarımızın hiçbir parçasını dışarıya (merdiven altı imalatçılara) fason olarak yaptırmadık. Aylık üretim sayısını arttırıp sürümden kazanmak gibi,  küçük ve dar ticari zihniyet içine girmedik. Bilakis fabrika içinde kendi kontrolümüz altında  imalatımızı, tecrübeli teknik ekip ve kadromuzla devam ettirdik.

Zamanında vinç imalat sektöründe garanti süresi 12 veya 18 ay iken, mevzuata uygun olarak imalat hatalarına karşı 24 ay, yedek parça temin süresini 15 yıl veren ilk firma olduk.  Vinçlerde kullanılan malzemelerin kalitesinden hiç taviz vermedik. Ayrıca kullanıcılara valfler, redüktörler, ayak açma mesafeleri, bom dizaynları ve bunun gibi sayılamayacak bir çok teknik hususta bilgiler verdik. Mevcut imalatçılarıda bilinçli kullanıcılar ile bu proje esaslı ve işin hakkını verebilen imalatlara mecbur ettik.

CE Makina Emniyeti yükümlülüklerine profesyonelce eğilerek Türkiye’de ilk CE işaretini ve imza yetkisini alan firma olduk. Esnaflık gömleğini üstümüzden hiç çıkarmadan, mühendisliğin gerektirdiği Sanayici Kültür ve Metodu ile;

bu ülke için yapmak istediklerimizin hepsini yapamasak da,

imkan dahilinde elimizden gelenin en iyisini bitmeyen çaba, istek ve gayretle yapmaya çalıştık. Bu Tugana'nın ‘Var Oluş Ve Yaşayış Türküsüdür.’.

Tugananın dinamik, bilgili, azimli ve gayretli teknik kadrosu ile halen kendimizi bu yoğun yarışta büyük koşu öncesi ısınma yürüyüşünde görmekteyiz.

Yurt içinde ve yurt dışında bulunan her makina sizlerin bizlere gösterdiği güven ve itimadın göstergesidir. Tuganaya duyulan bu güven ve itimattan aldığımız cesaretle her gün, bir gün önceki günden daha iyisini yapmak için istikrarlı büyüme ve gelişime devam edeceğiz.

Saygı ve hürmetlerimizle…

Fatih ÜNAL

Makina Mühendisi
Şirket Müdürü    

 

Tugana - Ulaşım

İletişim Bilgileri

  • Fevzi Çakmak Mah.Büsan Özel Organize. Sanayi Sitesi 7. SOkak No:14 Konya - TÜRKİYE
  • +90-332-345 24 80
  • +90-332-345 24 85