Proje Bazlı Vinç Uygulamaları

Super User tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Uncategorised

Uzaktan Kumandalı Kuru Çimento Basma Silo Vinci;

Gemilerden kuru çimentoyu, vakumla emerek arkada silobaslara basan ve limanlarda çalışan özel bir makinadır.

Dorse Üstü Vinç; Dorse üstünde kullanıma uygun ve dorseye montajlı proje esaslı vincimizdir. Dorsenin ön-orta ve arka tarafına koyulabilir. Tahriki tır kafasından alabileceği gibi, elektrik motoru ilede çalışabilir.

Tekne Üstü Vinç; Balık üretme çiftliklerinin olmazsa olmazı. Paslanmaya karşı özel bağlantı rekorları ile çiftliklerinyem atım ve balık toplama işlemlerinde üreticinin sağkolu.

Tır Çekici Üstü Vinç, Özellikle nakliye firmalarının tercih ettiği gerek 6 teker ve gerekse 10 teker TIR ÇEKİCİleri üzerine koyulan vincimizdir. 7 ton ile 35 tona kadar koyulabilir.

Yan Kasa Açma; Özellikle kontenyer taşıması yapan müşterilerimizin tercih ettiği arka kasa uzatmaya eküpleli yan kasa açma. Hidrolik yağ ayırıcı kullanılarak 0 mm. ile 2 silindir kullanılarak açılır.

Hidrolik Güç Üniteleri; Hidrolik-Pnömatik tüm ünitelerin hesabı, imalatı ve saha montajı yapılır.

Özel Silindir İmalatı; Sabit, oynar başlıklı ve tüm özel silindirlerin imalatı yapılır. Toplu işlere teklif verilir.Adet bazlı imalata girilmez.

Baraj Kapakları, anahtar teslimatı yapılır.Baraj kapağı ve barajda bulunan, mühendislik hesabı gerektiren hidrolik-pnömatik tüm uygulamalar için gerekli alt yapı, birikim ve insan kaynağına sahibiz.

Biz her zaman şunu söylemekteyiz. Yeterki, proje esaslı her işinizi bizimle paylaşın size çözüm üretmek için tüm teknolojiyi ve birikimleri seferber edelim.

Ağaç Sökme Dikme Makinası, 130/170/200/ 230 ASD-DASD

Tugana - Ulaşım

İletişim Bilgileri

  • Fevzi Çakmak Mah.Büsan Özel Organize. Sanayi Sitesi 7. SOkak No:14 Konya - TÜRKİYE
  • +90-332-345 24 80
  • +90-332-345 24 85